Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1910-ти“

Додадени 57 бајти ,  пред 8 години
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi degli anni 1910)
с (r2.6.4) (Робот: Додава xmf:კატეგორია:1910-ამეფი)
[[mt:Kategorija:1910s]]
[[mr:वर्ग:इ.स.चे १९१० चे दशक]]
[[xmf:კატეგორია:1910-ამეფი]]
[[ms:Kategori:1910-an]]
[[mdf:Категорие:1910т]]
126.286

уредувања