Твитер: Разлика помеѓу преработките

Одземени 7 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува ru:Twitter
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Менува ru:Твиттер)
с (r2.7.1) (Робот: Менува ru:Twitter)
[[pt:Twitter]]
[[ro:Twitter]]
[[ru:ТвиттерTwitter]]
[[sah:Twitter]]
[[si:ට්විටර්]]
4.138

уредувања