Ерих Кестнер: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: lv:Ērihs Kestners
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава lv:Erihs Kestners)
с (r2.6.5) (Бот Менува: lv:Ērihs Kestners)
 
[[an:Erich Kästner]]
[[bg:Ерих Кестнер]]
[[bs:Erich Kästner]]
[[bg:Ерих Кестнер]]
[[ca:Erich Kästner]]
[[cs:Erich Kästner]]
[[ku:Erich Kästner]]
[[la:Ericus Kästner]]
[[lv:ErihsĒrihs Kestners]]
[[lb:Erich Kästner]]
[[hu:Erich Kästner]]
3.985

уредувања