Разлика помеѓу преработките на „615“

Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: zh-yue:615年
с (Бот Додаје: af, als, am, an, ar, ast, az, be, be-x-old, bg, bh, bn, bpy, bs, ca, co, cs, cv, cy, da, de, el, eo, es, eu, fi, fr, gl, he, hi, hr, ht, hu, id, io, it, ja, jv, ka, ko, ksh, la, lb, map-bms, mr, ms, nah, nap, new, nl, nn, no, oc,)
с (Бот Додаје: zh-yue:615年)
[[vec:615]]
[[zh:615年]]
[[zh-yue:615年]]
43.100

уредувања