Твитер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 7 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува ru:Твиттер
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава ckb:توویتەر)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ru:Твиттер)
[[pt:Twitter]]
[[ro:Twitter]]
[[ru:TwitterТвиттер]]
[[sah:Twitter]]
[[si:ට්විටර්]]
127.228

уредувања