Разлика помеѓу преработките на „Фредерик Шопен“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува mn:Фредерик Шопен
с (r2.5.1) (Бот Менува: lv:Frideriks Šopēns)
с (r2.7.1) (Робот: Менува mn:Фредерик Шопен)
[[arz:فريدريك شوبان]]
[[ms:Frédéric Chopin]]
[[mn:ФридерикФредерик Шопен]]
[[nah:Frédéric Chopin]]
[[nl:Frédéric Chopin]]
4.138

уредувања