Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

с (Отстрането уредувањето на 77.28.67.189 (разговор), вратено на последната верзија на 77.28.33.218)
|-
 
| [[Фахрие Евџен]] || '''Неџла Текин''' || втората ќерка на Али Риза и Хаирие, сопруга на Џем (1, 3 сезона), љубовницаебачка на Огуз (1 сезона), станува депресивна, лута и конфликтна. (4 сезона).
 
|-
Анонимен корисник