Разлика помеѓу преработките на „Пеле“

Додадени 14 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава sh:Pelé
с (r2.7.1) (Робот: Додава lez:Пеле)
с (r2.7.2) (Робот: Додава sh:Pelé)
[[Категорија:Родени во 1940]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
[[lez:Пеле]]
 
[[af:Pelé]]
[[sw:Pelé]]
[[ky:Пеле]]
[[lez:Пеле]]
[[la:Pelé]]
[[lv:Pele (futbolists)]]
[[sl:Pelé]]
[[sr:Пеле]]
[[sh:Pelé]]
[[fi:Pelé]]
[[sv:Pelé]]
21.521

уредување