Отвори го главното мени

Промени

с
r2.7.2) (Робот: Додава ca:Districte de Gjirokastër
[[Категорија:Окрузи во Албанија]]
 
[[ca:Districte de Gjirokastër]]
[[cs:Okres Gjirokastër]]
[[de:Kreis Gjirokastra]]
59.415

уредувања