Холонбуир, Дорнод: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Робот: Менува en:Khölönbuir, Dornod
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: en:Ho'lonbuir, Dornod)
с (r2.7.2) (Робот: Менува en:Khölönbuir, Dornod)
[[Категорија:Области во Монголија]]
 
[[en:Ho'lonbuirKhölönbuir, Dornod]]
[[mn:Хөлөнбуйр сум]]
9.281

уредување