Предлошка:Облици на управување: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава yo:Àdàkọ:Iru ijoba
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Брише fr:Modèle:Formes de gouvernement (deleted))
с (Робот: Додава yo:Àdàkọ:Iru ijoba)
[[th:แม่แบบ:รูปแบบแห่งรัฐ]]
[[vi:Bản mẫu:Các dạng chính phủ]]
[[yo:Àdàkọ:Iru ijoba]]
[[zh:Template:Forms of government]]
</noinclude>
85.496

уредувања