Свастика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава be-x-old:Свастыка
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава az:Svastika)
с (r2.7.1) (Робот: Додава be-x-old:Свастыка)
[[az:Svastika]]
[[be:Свастыка]]
[[be-x-old:Свастыка]]
[[bg:Свастика]]
[[bo:གཡུང་དྲུང་།]]
86.434

уредувања