Разлика помеѓу преработките на „Референдум во Македонија (1991)“

с
Отстрането уредувањето на 85.248.9.99 (разговор), вратено на последната верзија на Zdravko
с (Отстрането уредувањето на 85.248.9.99 (разговор), вратено на последната верзија на Zdravko)
== Види исто така ==
* [[Референдум во Македонија, 2004]]
Тука нема шо да се каже нема ни референдум ни ништо!
Овој Даме згази го воз и барливио скокна со падобран од авион и право возо го згази
 
== Наводи ==