Разлика помеѓу преработките на „Обврзница“

Додадени 19 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава is:Skuldabréf
с (r2.7.1) (Бот Додава: scn, tr, uk, vi, zh)
с (r2.7.2) (Робот: Додава is:Skuldabréf)
[[io:Obligaciono]]
[[id:Obligasi]]
[[is:Skuldabréf]]
[[it:Obbligazione (finanza)]]
[[he:איגרת חוב]]
7.011

уредување