Волинска Област: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Робот: Додава sr:Волињска област
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава crh:Volın vilâyeti)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sr:Волињска област)
[[sk:Volyňská oblasť]]
[[szl:Wołyński uobwůd]]
[[sr:Волињска област]]
[[sh:Volinjska oblast]]
[[fi:Volynian alue]]
34.422

уредувања