Отвори го главното мени

Промени

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава sk:Symachus
[[ro:Papa Simachus]]
[[ru:Симмах (папа римский)]]
[[sk:Symachus]]
[[sl:Papež Simah]]
[[sh:Simah]]
9.281

уредување