Географија на Босна и Херцеговина: Разлика помеѓу преработките

с
с (r2.7.2+) (Робот: Менува it:Geografia della Bosnia ed Erzegovina)
[[Категорија:Географија на Босна и Херцеговина| ]]
 
[[bn:বসনিয়া ও হার্জেগোভিনার হার্জেগোভিনা#ভূগোল]]
[[bg:География на Босна и Херцеговина]]
[[bs:Geografija Bosne i Hercegovine]]
6.013

уредувања