Разлика помеѓу преработките на „Теночтитлан“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува be-x-old:Тэначтытлан
с (r2.7.2) (Робот: Менува be-x-old:Тэначтытлян)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува be-x-old:Тэначтытлан)
[[ay:Tinochtitlan]]
[[be:Тэначтытлан]]
[[be-x-old:ТэначтытлянТэначтытлан]]
[[bg:Теночтитлан]]
[[ca:Tenochtitlán]]
126.173

уредувања