Разлика помеѓу преработките на „Планина“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува be:Гара
с (r2.7.1) (Робот: Додава pi:पब्बतो)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува be:Гара)
[[bn:পর্বত]]
[[ba:Тау]]
[[be:ГорыГара]]
[[be-x-old:Гара]]
[[bg:Планина]]
126.033

уредувања