Разлика помеѓу преработките на „Молох“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава fa:مولوچ
с (r2.7.1) (Бот Додава: hi:मोलोक)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fa:مولوچ)
 
[[ar:مولوخ]]
[[bar:Moloch]]
[[bg:Молох (бог)]]
[[bar:Moloch]]
[[ca:Moloc]]
[[cs:Moloch (bůh)]]
[[en:Moloch]]
[[es:Moloch]]
[[fa:مولوچ]]
[[fr:Moloch]]
[[hi:मोलोक]]
24.517

уредувања