Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Реки во Германија“

с
r2.6.1) (Робот: Додава sh:Kategorija:Rijeke u Njemačkoj
с (r2.6.5) (Бот Додава: ms:Kategori:Sungai di Jerman)
с (r2.6.1) (Робот: Додава sh:Kategorija:Rijeke u Njemačkoj)
[[sl:Kategorija:Reke v Nemčiji]]
[[sr:Категорија:Реке Немачке]]
[[sh:Kategorija:Rijeke u Njemačkoj]]
[[fi:Luokka:Saksan joet]]
[[sv:Kategori:Vattendrag i Tyskland]]
457

уредувања