Разлика помеѓу преработките на „Највисок државен домен“

с
r2.7.1) (Робот: Додава gl:Dominio de Nivel Superior xeográfico (ccTLD)
с
с (r2.7.1) (Робот: Додава gl:Dominio de Nivel Superior xeográfico (ccTLD))
[[fa:دامنه سطح‌بالای کد کشوری]]
[[fr:Domaine de premier niveau#Domaine national de premier niveau]]
[[gl:Dominio de Nivel Superior xeográfico (ccTLD)]]
[[ko:국가 코드 최상위 도메인]]
[[ilo:Pagilian a kodigo ti kangatuan a pagturayan]]
4.138

уредувања