Разлика помеѓу преработките на „Методија Андонов - Ченто“

с
r2.7.2) (Робот: Додава hr:Metodija Andonov Čento
с (Отстрането уредувањето на 46.217.67.5 (разговор), вратено на последната верзија на EmausBot)
с (r2.7.2) (Робот: Додава hr:Metodija Andonov Čento)
[[en:Metodija Andonov-Čento]]
[[fr:Metodija Andonov-Čento]]
[[hr:Metodija Andonov Čento]]
[[ru:Андонов-Ченто, Методия]]
[[sr:Методија Андонов Ченто]]
9.281

уредување