Јужен Океан: Разлика помеѓу преработките

Одземени 50 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Брише lez:Кьебле муркIарин океан (missing)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава roa-tara:Mare antartece)
с (Робот: Брише lez:Кьебле муркIарин океан (missing))
[[ht:Antatik (oseyan)]]
[[ku:Okyanûsa Başûr]]
[[lez:Кьебле муркIарин океан]]
[[la:Oceanus Australis]]
[[lv:Dienvidu okeāns]]
85.496

уредувања