Разлика помеѓу преработките на „Индоевропски јазици“

с
r2.7.1) (Робот: Менува lez:Гьинд-европадин чӀалар
с (Робот: Додава lez:Индоевропадин чӀалар)
с (r2.7.1) (Робот: Менува lez:Гьинд-европадин чӀалар)
[[ky:Индо-Европалык тилдер]]
[[lad:Linguas indoevropeas]]
[[lez:ИндоевропадинГьинд-европадин чӀалар]]
[[la:Linguae Indoeuropaeae]]
[[lv:Indoeiropiešu valodas]]
4.138

уредувања