Сант Жулија де Лорија: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава eo:Sant Julià de Lòria
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава bg:Сан Джулия де Лория)
с (r2.7.1) (Робот: Додава eo:Sant Julià de Lòria)
[[en:Sant Julià de Lòria]]
[[es:San Julián de Loria]]
[[eo:Sant Julià de Lòria]]
[[eu:Sant Julià de Lòria]]
[[fr:Sant Julià de Lòria]]
86.434

уредувања