Патмос: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува fi:Pátmos
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Брзо додавање категорија Општини во Грција (со користење на HotCat))
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fi:Pátmos)
[[Категорија:Објекти на светско наследство во Грција]]
[[Категорија:Додеканези]]
 
[[Категорија:Општини во Грција]]
 
[[ar:بطمس]]
[[ru:Патмос]]
[[sr:Патмос]]
[[fi:PatmosPátmos]]
[[sv:Patmos]]
[[tr:Batnaz]]
[[uk:Патмос]]
[[zh:拔摩岛]]
 
[[Категорија:Општини во Грција]]
127.214

уредувања