Леска (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава simple:Lezhë District
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:레저 현)
с (r2.7.1) (Робот: Додава simple:Lezhë District)
[[ru:Лежа (округ)]]
[[sq:Rrethi i Lezhës]]
[[simple:Lezhë District]]
[[sk:Lezhë (okres)]]
[[sr:Област Леш]]
86.434

уредувања