Магента: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава la:Rubropurpureus
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: uk:Маджента (колір))
с (Робот: Додава la:Rubropurpureus)
[[it:Magenta (colore)]]
[[he:מג'נטה]]
[[la:Rubropurpureus]]
[[lb:Magenta]]
[[ms:Magenta]]
85.496

уредувања