Колумбус: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Отстрането уредувањето на Xqbot (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot
с (r2.7.2) (Робот: Брише hr:Columbus, Ohio)
с (Отстрането уредувањето на Xqbot (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot)
[[ko:콜럼버스 (오하이오 주)]]
[[hy:Կոլումբուս (Օհայո)]]
[[hr:Columbus, Ohio]]
[[io:Columbus, Ohio]]
[[id:Columbus, Ohio]]
17

уредувања