Разлика помеѓу преработките на „Илири“

Додадени 14 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Додава dsb:Ilyry
с (Отстрането уредувањето на 62.162.166.94 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
с (Робот: Додава dsb:Ilyry)
[[cs:Ilyrové]]
[[de:Illyrer]]
[[dsb:Ilyry]]
[[et:Illüürlased]]
[[en:Illyrians]]
85.496

уредувања