Ихтис: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.7.2+) (Робот: Менува pt:Ichtys
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава be-x-old:Іхтыс)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува pt:Ichtys)
[[ja:イクトゥス]]
[[pl:Ichthys]]
[[pt:IchtusIchtys]]
[[ru:Ихтис]]
[[sl:Ihtis]]
127.413

уредувања