Разлика помеѓу преработките на „1251“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава lmo:1251
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:1251 жыл)
с (r2.7.1) (Робот: Додава lmo:1251)
[[be-x-old:1251]]
[[bh:१२५१]]
[[bg:1251]]
[[bs:1251]]
[[br:1251]]
[[bg:1251]]
[[ca:1251]]
[[cv:1251]]
[[lb:1251]]
[[lt:1251 m.]]
[[lmo:1251]]
[[hu:1251]]
[[mi:1251]]
86.434

уредувања