Предлошка:Корисник надреден знак: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(Создадена страница со: {{userbox | float = {{{float|left}}} | border-c = {{{border-color|{{{1|#999999}}}}}} | id = {{{logo|{{{3|{{Уникод|è}} {{Уникод...)
 
Нема опис на уредувањето
| info-s = {{{info-size|8}}}
| usercategory = Корисници што се залагаат за употреба на надредниот знак
| nocat = {{{nocat|}}}
}}<noinclude>
[[Категорија:Кориснички шаблони за јазици|Надреден знак]]