Категорија:Пристанишни градови во Германија: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава ko:분류:독일의 항구 도시
(Создадена страница со: Германија [[Категорија:Градови во Герма...)
 
с (r2.7.1) (Робот: Додава ko:분류:독일의 항구 도시)
 
[[en:Category:Port cities and towns in Germany]]
[[ko:분류:독일의 항구 도시]]
[[he:קטגוריה:גרמניה: ערי נמל]]
[[nn:Kategori:Hamnebyar i Tyskland]]
86.434

уредувања