Разлика помеѓу преработките на „Политичка кампања“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Робот: Менува ko:정치 운동
с (r2.6.5) (Робот: Додава ko:정치 유세)
с (r2.6.5) (Робот: Менува ko:정치 운동)
[[eu:Hauteskunde kanpaina]]
[[fr:Campagne électorale]]
[[ko:정치 유세운동]]
[[id:Kampanye politik]]
[[it:Campagna elettorale]]
1.372

уредувања