Предлошка:Контекст/doc: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава simple:Template:Context/sandbox
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава simple:Template:Context)
с (Робот: Додава simple:Template:Context/sandbox)
[[pt:Predefinição:Contextualizar]]
[[simple:Template:Context]]
[[simple:Template:Context/sandbox]]
[[sv:Mall:Sammanhang]]
</includeonly>
85.496

уредувања