Александар I (Русија): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава io:Aleksandr 1ma
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава be-x-old:Аляксандар I Раманаў)
с (r2.7.1) (Робот: Додава io:Aleksandr 1ma)
[[ko:알렉산드르 1세]]
[[hr:Aleksandar I., ruski car]]
[[io:Aleksandr 1ma]]
[[id:Aleksandr I dari Rusia]]
[[it:Alessandro I di Russia]]
86.434

уредувања