Разлика помеѓу преработките на „Џуно“

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава kw:Juneau, Alaska
с (r2.7.1) (Робот: Додава ext:Juneau)
с (r2.7.1) (Робот: Додава kw:Juneau, Alaska)
[[pam:City and Borough of Juneau, Alaska]]
[[ka:ჯუნო]]
[[kw:Juneau, Alaska]]
[[sw:Juneau, Alaska]]
[[ht:Juneau (Alaska)]]
4.138

уредувања