Шлајфе: Разлика помеѓу преработките

Одземен 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува sr:Шлајфе
[проверена преработка][проверена преработка]
(Создадена страница со: {{Infobox German Location |Name = Шлајфе/Слепо |name_local= Schleife/Slepo |Wappen = |image_photo = Kirche Schl...)
 
с (r2.7.2+) (Робот: Менува sr:Шлајфе)
[[de:Schleife (Sachsen)]]
[[dsb:Slepo]]
[[en:Schleife]]
[[et:Schleife vald (Saksimaa)]]
[[en:Schleife]]
[[eo:Schleife (Saksio)]]
[[fr:Schleife]]
[[ro:Schleife (Sachsen)]]
[[ru:Шлайфе]]
[[sr:Шлајфе (Саксонија)]]
[[vo:Schleife]]
[[war:Schleife]]
127.214

уредувања