Разлика помеѓу преработките на „Гватемала (град)“

Додадени 59 бајти ,  пред 7 години
с
с (r2.7.2) (Робот: Менува da:Guatamala City)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ta:குவாத்தமாலா (நகரம்))
[[sv:Guatemala City]]
[[tl:Lungsod ng Guwatemala]]
[[ta:குவாத்தமாலா (நகரம்)]]
[[th:กัวเตมาลาซิตี]]
[[tr:Guatemala (şehir)]]
4.138

уредувања