Разлика помеѓу преработките на „Понтиј Пилат“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува be-x-old:Понтыюс Пілят
с (r2.7.1) (Робот: Менува be-x-old:Понтыюс Пілат)
с (r2.7.1) (Робот: Менува be-x-old:Понтыюс Пілят)
[[ar:بيلاطس البنطي]]
[[be:Понцій Пілат]]
[[be-x-old:Понтыюс ПілатПілят]]
[[bg:Пилат Понтийски]]
[[ca:Ponç Pilat]]
4.138

уредувања