Разлика помеѓу преработките на „Западна Европа“

Додадени 29 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава br:Europa ar C'hornaoueg
с (r2.5.2) (Робот: Менува it:Europa occidentale)
с (r2.7.1) (Робот: Додава br:Europa ar C'hornaoueg)
[[bg:Западна Европа]]
[[bs:Zapadna Evropa]]
[[br:Europa ar C'hornaoueg]]
[[ca:Europa Occidental]]
[[cv:Хĕвеланăç енчи Европа]]
86.434

уредувања