Разлика помеѓу преработките на „Јужен Океан“

Додадени 28 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава roa-tara:Mare antartece
с (r2.7.1) (Робот: Додава mn:Өмнөд далай)
с (r2.7.1) (Робот: Додава roa-tara:Mare antartece)
[[tl:Katimugang Karagatan]]
[[ta:தென்முனைப் பெருங்கடல்]]
[[roa-tara:Mare antartece]]
[[tt:Көньяк океан]]
[[te:దక్షిణ మహాసముద్రం]]
86.434

уредувања