Разлика помеѓу преработките на „Света“

Додадени 69 бајти ,  пред 12 години
с
(Бот-форматирање на селата.)
 
[[Категорија:Села во Општина Демир Хисар]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Света (Община Демир Хисар)]]
[[sq:Sveta]]
59.415

уредувања