Разлика помеѓу преработките на „1210“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава lmo:1210
с (r2.6.5) (Бот Додава: kk:1210 жыл)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава lmo:1210)
[[be-x-old:1210]]
[[bh:१२१०]]
[[bg:1210]]
[[bs:1210]]
[[br:1210]]
[[bg:1210]]
[[ca:1210]]
[[cv:1210]]
[[lb:1210]]
[[lt:1210 m.]]
[[lmo:1210]]
[[hu:1210]]
[[mg:1210]]
126.087

уредувања