Отвори го главното мени

Промени

Додаден 21 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава zh-yue:吉布提
[[yi:דזשיבוטי]]
[[yo:Djìbútì]]
[[zh-yue:吉布提]]
[[bat-smg:Džėbotis]]
[[zh:吉布提]]
7.011

уредување