Облак: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава chy:Vo'e
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава ang:Ƿolcen)
с (r2.7.2) (Робот: Додава chy:Vo'e)
[[tg:Абр]]
[[chr:ᎤᎶᎩᎸ]]
[[chy:Vo'e]]
[[tr:Bulut]]
[[uk:Хмара]]
7.011

уредување