Категорија:1199: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава hu:Kategória:1199
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1199)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава hu:Kategória:1199)
[[la:Categoria:1199]]
[[lv:Kategorija:1199. gads]]
[[hu:Kategória:1199]]
[[ms:Kategori:1199]]
[[new:पुचः:११९९]]
[[ja:カテゴリCategory:1199年]]
[[no:Kategori:1199]]
[[nn:Kategori:1199]]
127.214

уредувања