Разлика помеѓу преработките на „397“

Додадени 36 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Робот: Додава ksh:Joohr 397, zh-yue:397年
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:397 жыл)
с (r2.6.4) (Робот: Додава ksh:Joohr 397, zh-yue:397年)
[[be-x-old:397]]
[[bh:३९७]]
[[bg:397]]
[[bs:397]]
[[br:397]]
[[bg:397]]
[[ca:397]]
[[cv:397]]
[[pl:397]]
[[pt:397]]
[[ksh:Joohr 397]]
[[ro:397]]
[[qu:397]]
[[war:397]]
[[yo:397]]
[[zh-yue:397年]]
[[zh:397年]]
126.033

уредувања